Veletrh BIOSTYL – ECOWORLD: Oslava zdravého životního stylu

Novinky

První listopadový víkend, 3. – 5. listopadu, bude Výstaviště v Praze-Holešovicích zasvěceno všem milovníkům zdravého životního stylu. Proběhne zde totiž veletrh BIOSTYL – ECOWORLD.

I když byl původně plánovaný na září, v tomto termínu neproběhl z několika důvodů. Jednak na základě požadavků vystavovatelů, jednak kvůli blízkosti k vánočnímu období a propojení s veletrhem DĚTSKÁ PLANETA.

A co zajímavého zde najdete? Je toho spousta: desítky vystavovatelů z oblasti zdravého životního stylu a výživy, ekologicky šetrných výrobků, vylepšení zdravotní kondice a podobně.

Návštěvníci veletrhu se mohou těšit mimo jiné na desítky vystavovatelů z oblasti zdravého životního stylu a ekologicky šetrných výrobků.
Návštěvníci veletrhu se mohou těšit mimo jiné na desítky vystavovatelů z oblasti zdravého životního stylu a ekologicky šetrných výrobků.

Představeny budou rovněž nejnovější novinky ze segmentu přírodních textilií, biopotravin, účinné bylinné, přírodní a bio kosmetiky nebo potravinových doplňků.

Na návštěvníky se, stejně jako na minulém ročníku, těší společnost Pharmind Corporation – výrobce a distributor ovocných tyčinek Frukvik a Dr. Light Fruit, jejichž základem je sušené ovoce, ovocné šťávy a pyré.

Všechny tyčinky jsou BEZ lepku, konzervantů, laktózy, dochucovadel, aromat, barviv, palmového oleje, sóji, oříšků a živočišných produktů (vegan).

Mezi vystavovateli nebude chybět ani česká rodinná firma zabývající se vývojem a výrobou přírodních produktů s beta-glukanem z hlívy ústřičné, které posilují obranyschopnost organismu dětí i dospělých – firma NATUR APATYKA s.r.o.

Každý den ve více než 190 zemích světa přes 30 milionů domácností využívá přírodních, zdravých produktů známé čínské firmy Tiens – i její zástupci budou přítomni na listopadovém veletrhu BIOSTYL – ECOWORLD.

Představovat návštěvníkům své absolutně biologické, přírodně čisté a život přinášející produkty z kokosu, bude i nově vzniklá společnost Sense Coco, která přichází na český trh s kompletní produktovou řadou kvalitních BIO potravin z kokosu.

Představeny budou například výrobky z kokosu a spousta dalších přírodních produktů.
Představeny budou například výrobky z kokosu a spousta dalších přírodních produktů.

Chybět nebudou ani produkty Best of Nature – kromě klasického Yin-Yang Starojaponského rostlinného oleje si na veletrhu můžete vyzkoušet Yin-Yang Čínský bylinný olej – 100% čistý bylinný extra silný výtažek z 13 léčivých bylin a rostlin, který má jemné hřejivé účinky a je určen výhradně pro vnější užití.

V neposlední řadě se budete na veletrhu moci seznámit i s koloidními kovy – stříbrem, zlatem, zinkem a mědí. Kupříkladu koloidní stříbro působí proti virům, bakteriím, plísním, nejrůznějším zánětům (průdušek, močových cest, dásní, kůže) a proti mnoha dalším potížím.

Pro návštěvníky veletrhu bude připraven zajímavý doprovodný program, z přednášek vybíráme:
• Jak číst etikety potravin
Co nám říkají etikety o výrobku. Co všechno na výrobku (ne)musí být uvedeno. Čitelnost a srozumitelnost etiket. Aplikace NutriAtlas – čte etikety za vás 🙂 – představení mobilní aplikace, která vám nejen zvětší etikety do čitelné podoby.
• Kterak vybírat kvalitu z kupky sena, aneb jak najít kvalitní potraviny?
Je skutečně tak těžké vybrat si kvalitní potraviny na našem trhu? Dozvíte se základní pravidla toho, jak si vybírat a nestrávit v obchodě zbytečně moc času. Představení Loga – “čteme etikety za vás” – systém hodnocení potravin. Preference potravin bez zbytečných E, s adresným výrobcem nebo zemí původu a hlavně s vysokým obsahem základní složky.
• Éčka – jakým se vyhnout a kterých se nemusíme bát?
Jsou opravdu všechna Éčka strašákem? Musíme se striktně všem vyhýbat? Určitě ne! Základní přehled o funkci E v potravinách, které je zcela bez problému a kterému by se přeci jenom někteří z nás raději měli vyhnout.
• Potraviny pro děti aneb co dětem kupovat?
Co to jsou potraviny pro děti? Jsou nějaká E v potravinách, které dětem běžně kupujeme, problematická? Jak je to se solí a cukrem? Jak a co tedy dětem kupovat?
• „Epigenetika: Zapomeňte na sudičky, je to na Vás!“
Genovou výbavu, kterou jsme zdědili po rodičích můžeme vědomými kroky ovlivnit v náš prospěch. Geny předurčující k vyššímu riziku rakoviny, obezity, cukrovky a dalších civilizačních chorob lze “vypnout” a geny dlouhověkosti naopak “zapnout”. Přestaňme se vymlouvat a vezměme zdraví do vlastních rukou!

Čekají na Vás stovky originálních produktů, a tak můžete na veletrhu začít s včasným nákupem vánočních dárků. Obě akce je možné navštívit za cenu jednoho vstupného. Více informací viz www.biostyl.cz.

© 2024 Vegan.cz | Nakódoval Leoš Lang