Etické investice

Novinky

Pokud se chcete sami zapojit do rozvoje podnikání s etickým přesahem – odpovědností ke zvířatům a životnímu prostředí – máte nyní výbornou příležitost.

Společnost Bioobchod.cz nabízí pro další rozvoj svých aktivit v oblasti výroby a prodeje zdravých potravin, ekoturistiky a expanze do zahraničí, zejména Německa, možnost garantovaných investic vašich volných prostředků.

Program pro investory začíná již na částce 50 000 Kč – další podmínky včetně zúročení, garancí apod. najdete zde.

Bioobchod.cz nabízí možnost grantových investic. Program pro investory začíná již na 50 000 Kč.
Bioobchod.cz nabízí možnost grantových investic. Program pro investory začíná již na 50 000 Kč.

Společnost Bioobchod.cz provozuje síť 12 kamenných prodejen v České republice a na Slovensku, první penzion s čistě rostlinnou stravou Vitalpenzion Novina a tvoří vlastní síť značek rostlinných alternativ, jako je například Veganline.

Investice směřují rovněž do nových výrobků, které kromě Veganline tvoří i přírodní pekárna Zrnko, popř. zdravé občerstvení V.bistro.

Od podzimu letošního roku začíná firma působit rovněž v Německu – první akcí zaměřenou na německý trh byla účast na tradičním veletrhu VeganFach v Kolíně nad Rýnem. Další výrazná expanze firmy je pak plánovaná na příští rok a prostřednictvím investičního programu se můžete stát její součástí.

Děkujeme.

Více info najdete zde: http://www.bioobchod.cz/investujte-eticky

PR

© 2024 Vegan.cz | Nakódoval Leoš Lang