Hrachová polévka s krutóny Příroda se s nadcházejícím podzimem ochladila a tak je potřeba zahřát tělo zevnitř. K tomu jsou ideální teplé polévky. Inspirovat se můžete naším receptem na polévku ze žlutého hrachu s krutony.

Malinový raw-vegan krémový dezert Jednoduchý a rychlý veganský recept, kterým si můžete osladit a zchladit příjemnou chvíli. 

Jahodový zmrzlinový raw dort s velkými kousky ovoce Recept pro milovníky zdravého mlsání. Dort je raw, bezlepkový, veganský i vegetariánský.

Tofu s chřestem Rychlé a velice výživné jídlo, díky tofu plné bílkovin. Chřest pokrmu dodá spoutu vitamínů. Jako příloha je vhodná kvalitní rýže.

Pečený lilek s tempehem a olivami Tempeh je výborným zdrojem bílkovin a spolu s pečeným lilkem a olivami skvěle chutná i zasytí.

Rizoto se zeleninou a houbou shitake Výborné rizoto, které zaručeně osloví i ty náročnější gurmány, kteří se rádi stravují eticky a zdravě.

Veganská pizza Příprava veganské pizzy je obdobná, jako u klasické (v pravé pizze se na těsto nepoužívají žádné živočišné produkty), ale sýr, který je součástí většiny pizz, je třeba nahradit za veganskou alternativu.

Kokosový desert s malinami a Agarem Vynikající a osvěžující kokosový desert s Agarem, který je výbornou alternativou klasické želatiny. Výborně chutná a navíc i vydrží mnohem dále a neroztéká se ani při vyšších teplotách.

Cizrnový salát s řasou Wakame Výborný a osvěžující salát plný bílkovin (cizrna) a vitamínů s minerály, jejichž bohatým zdrojem jsou řasy Wakame. Ty obsahují vysoké množství zejména železa, vápníků a vitamínů C a B.

Stránky: 1 2 3 4