Veganství očima klasické lékaře MUDr. Luňáčka

Veganství očima klasické lékaře MUDr. LuňáčkaPokud vás zajímá, jak se na veganství a vegetariánství dívá praktický lékař MUDr. Zbyněk Luňáček, zveme vás na víkend plný přednášek na téma veganství a zdraví.

Mudr. Luňáček je dlouholetý vegetarián a i v rámci klasické medicíny se snaží veganství propagovat. Na přednáškovém víkendu ve Vitalpenzionu Novina se dozvíte mnohé o vyváženém veganském jídelníčku, také na co si dát pozor při veganské výživě, jaké jsou zajímavé a méně časté potraviny, které do stravy můžete zařadit a spoustu dalších praktických rad pro vegany.

Těšit se můžete minimálně na 3 přednáškové bloky – večerní páteční, ranní sobotní a večerní sobotní. V rámci víkendu bude prostor pro dotazy o výživě a veganství, případně je možné diskutovat i témata jako jóga nebo medicínská problematika.

Ukázkový rozhovor s ním najdete zde:

 Kromě přednášek na vás čekají také lesy severních Čech, překrásné Kryštofovo Údolí i se svými památkami (železniční viadukt, muzeum betlémů, vesnický orloj), ale také třeba malebné město Liberec, Jizerské hory, Ještěd a spousta dalších nádherných míst, které stojí za to navštívit.

Vařit se bude barevně, chutně, zdravě a 100% rostlinně, pochutnáte si na vegan plné penzi.

Cena: 3490,- Kč
(cena včetně plné penze, začínáme v pátek večeří a končíme nedělním obědem).
Záloha 1800 Kč, doplatek na místě. Kapacita kurzu je omezená, proto je nutné se předem přihlásit na emailu:hana.pavlickova@bioobchod.cz
Platební údaje vám budou sděleny v emailu.

Další info o akci a penzionu Novina, kde se akce pořádá, najete zde: 

http://www.penzionnovina.cz/akce/vikend-na-tema-veganstvi-zdravi/